Podpůrná a doprovázející terapeutická skupina

03. 03. 2017

Od dubna letošního roku chceme zahájit činnost podpůrné a doprovázející terapeutické skupiny pro rodiče a opatrovníky dětí se zdravotním postižením. Skupina by se scházela 1– 2 x měsíčně (dle zájmu a potřeby). Jejím smyslem bude nejen vzájemné sdílení a pomoc při řešení aktuálních problémových situací, ale také dlouhodobá podpora, doprovázení a případná pomoc terapeutická. Délka jednoho setkání se bude pohybovat v rozsahu 1 – 1,5 hodiny, dle domluvy. Tato služba bude, jak je uvedeno výše, poskytována pro zákonné zástupce/opatrov­níky/pečující našich klientů, bezplatně.

Dále Vám nabízíme, od měsíce března, možnost individuálního poradenství, pomoci a terapie při řešení náročných a zátěžových životních situací. Každý sudý týden ve středu od 15 –16:30hod. (po domluvě i v jiném čase) budete mít možnost zcela v soukromí a individuálně zkonzultovat a řešit svoje tíživé životní situace se zkušeným terapeutem. Také tato služba bude poskytnuta bezplatně.

V případě zájmu o podpůrnou a doprovázející terapeutickou skupinu nebo individuální schůzku, kontaktujte pana Michala Milotu na tel. 606 893 536.

15.12.2015 Pavlína ŠtochlováPředchozí blog Další blog