Dárci - 2019

Firmy
Dárceseřadit vzestupně
Zahradní centrum Cílkovi (Hořovice)
Zahrada Lisý s.r.o. (Králův Dvůr)
Xella CZ, s.r.o.
WhiteCell CZ, s.r.o.
Výbor Dobré vůle, Nadace Olgy Havlové
Tvořivý ráj (Hořovice)
Tvořivý ráj
TEZA, spol. s.r.o.
TEZA, spol. s r.o.
Tesco
Tart s.r.o.
Společnost DUHA (Trutnov) nadace pro děti postižené mozkovou obrnou
Společnost Duha
Saint-Gobain Securit ČR S.R.O.
RWE
RGT, s.r.o.
RGT s. r. o.
Procter & Gamble
PPG Deco Czech a.s.
OBI Králův Dvůr
Nokian Tyres s.r.o
Nadace Jedličkova ústavu
Nadace GCP
Nadace ČEZ
Nadace České spořitelny
Nadace Agrofert
MUDr. Lenka Vitnerová
M+H, Míča a Harašta s.r.o. (Saloos)
M+H, Míča a Harašta s.r.o. (Saloos)
Lesy České republiky, s. p.
Lasvit, Nadační fond
Jež – kamenické práce spol. s r.o.
Hošek prevence s.r.o.
Hošek prevence s. r. o.
Hithit
HECKL, s.r.o.
Dýňová Farma (Bykoš)
Divadelní sekce Praha
Cymedica, spol. s. r. o.
Cymedica, spol. s r.o.
ČSOB Asset Management, a.s., investiční společnost
ČSOB Asset Management, a.s.
ČSOB Asset Management, a.s.
CMS Consulting s.r.o.
Českomoravský beton, a. s.
BUZULUK, a.s.
Basket Club Beroun
BARVY-LAKY KOMPLET Beroun
AUROS PB s.r.o.
ART elektro spol. s r. o.
ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Antalis s.r.o.
Fyzické osoby
Dárceseřadit vzestupně
Weiszová Alice
Voda Jan
Vlková Jana
Vladimír Kasl
Vladimír Brunton
Veselá Hana
Tomáš Vocelka
Synková Erika
Svobodová Alena
Štěpán Hon
Stanislav Krupař
Špiritová Drahomíra
Rena a Pavel Valinovi
Palkoska Pavel
Ondřej Prosický
Niederlová Veronika
Morsteinová Tereza
Modráčková Eva
Michal Stranka
Martin Rak
Marek Kijevský
Lenka Fuxová
Lavičková Jana
Kubíčková Šárka
Kothanová Jiřina
Komendová Jitka
Kašpar Karel
Josef Hník
Jindřiška Korejčíková
Jana Lešuková
Jakub Potočka
Irena Jančaříková
Fuxa Jiří
Fišerová Věra
Dušana Kozlovská
David Skala
Burianová Lucie
Bret Jan
Bolinová Tereza
Bernat Michal
Bc. Monika Špiclová
Balážová Petra
Báčová Petra
Obce / Města
Dárceseřadit vzestupně
Obec Zaječov
Obec Vráž
Obec Vráž
obec Vráž
Obec Vinařice
obec Vinařice
Obec Vinařice
Obec Točník
obec Točník
Obec Tlustice
Obec Tlustice
Obec Suchomasty
obec Suchomasty
Obec Praskolesy
Obec Praskolesy
Obec Osek
Obec Osek
obec Osek
Obec Loděnice
obec Loděnice
Obec Liteň
Obec Hýskov
Obec Hýskov
obec Hýskov
Městys Liteň
město Žebrák
Město Žebrák
město Králův Dvůr
Město Hostomice
město Hostomice
město Hořovice
Město Hořovice
Město Hořovice
Město Beroun
Město Beroun
Město Beroun
město Beroun
KRAJSKÝ ÚŘAD STŘEDOČESKÉHO KRAJE
KRAJSKÝ ÚŘAD STŘEDOČESKÉHO KRAJE