Dárci

Firmy

ACZ Vzdělávací centrum
Advokátní kancelář Svejkovský, Kabelková a spol.
Agentura Koniklec
ALTAMIRA - Výtvarné potřeby
Alza.cz
Alza.cz
Alza.cz
Alza.cz
AMA
Antalis s.r.o.
Apokork studio
Apokork studio
Aquatech spol. s.r.o.
ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
ART elektro spol. s r. o.
AUROS PB s.r.o.
Auto MASARIK s.r.o.
Autocentrum Esa a.s.
Avast Software s.r.o.
Avast Software s.r.o.
Avast Software s.r.o.
Barvy a Laky Teluria, s.r.o.
BARVY LAKY KOMPLET Beroun
BARVY LAKY KOMPLET Beroun
Basket Club Beroun
BEST WESTERN Hotel Grand
Billa
Bistro U podkovy
Botanicus
BSH domácí spotřebiče s.r.o. (Ing. P. Boháč)
BUZULUK, a.s.
Cadet Go s.r.o. (Ing. Zdeněk Fibich)
Carrier Česká Republika
ČEPS, a.s.
Červa export import a.s.
Česká spořitelna, a.s.
Českomoravský beton, a. s.
Českomoravský beton, a. s.
Českomoravský beton, a.s.
Českomoravský beton, a.s.
Chytrá zeď
CMS Consulting s.r.o.
CMS Consulting s.r.o.
CMS Consulting s.r.o.
CMS Consulting s.r.o.
CMS Consulting s.r.o.
ČSOB Asset Management, a.s.
ČSOB Asset Management, a.s.
ČSOB Asset Management, a.s.
ČSOB Asset Management, a.s.
ČSOB Asset Management, a.s.
ČSOB Asset Management, a.s.
ČSOB, a.s.
Cukrárna U Šneka
Cymedica, spol. s r.o.
Cymedica, spol. s r.o.
Cymedica, spol. s r.o.
Divadelní sekce CykloTour Praha
Divadelní sekce CykloTour Praha
Divadelní sekce CykloTour Praha
Duhový motýl
Durabo - grafické studio
Durabo - grafické studio
Dýňová Farma (Bykoš)
Dýňová Farma (Bykoš)
Elektro Vrba
English Books (Dagmar Červená)
Expert Elektro (Beroun)
Forte Beroun spol. s. r. o.
Frispol s.r.o.
G & B Beads, s.r.o.
Gamestar (Jan Havránek)
HECKL, s.r.o.
Henkel ČR, spol. s r. o.
Hithit
HK Králův Dvůr
HK Králův Dvůr
HK Králův Dvůr
Hořovické maminky, o.s.
Hošek prevence s.r.o.
Hošek prevence s.r.o.
Hotel Verona Mea
Ice Blacks New Zealand
IKEA s.r.o.
IKONA grafické studio
iNEPRO revize s.r.o.
Info Travel s.r.o.
Inform v.o.s.
Inform v.o.s.
Jež – kamenické práce spol. s r.o.
Kamenictví Velík (Marcel Velík)
Kola Šírer
Kooperativa (p. Stehlík, p. Lehovič)
Kovové odpady s.r.o.
Kozlovna Beroun
Květinářství U želviček
Lahůdky Zdeněk Pilík
Lékárna u Černého koně
Lesy České republiky, s. p.
Lidmila Plus s.r.o.
Lindab s.r.o.
LMC s.r.o.
LMC s.r.o.
LMC s.r.o.
LMC s.r.o.
M+H, Míča a Harašta s.r.o. (Saloos)
M+H, Míča a Harašta s.r.o. (Saloos)
M2Czech s.r.o.
Macdesign.studio (Pavel Kraus)
Mapor spol. s r.o.
Městská knihovna Beroun
Metrostav a.s.
MICL
MIVO s.r.o.
MT-Nábytek
Muzeum Českého krasu v Berouně
MZ Design (Jaroslav Kodet)
Nadace Agel
Nadace Agrofert
Nadace Agrofert
Nadace České pojišťovny
Nadace České pojišťovny
Nadace České spořitelny
Nadace České spořitelny
Nadace České spořitelny
Nadace ČEZ
Nadace Divoké husy
Nadace Duha
Nadace GCP
Nadace Jedličkova ústavu
Nadace Konto Bariéry
Nadace Olgy Havlové - Výbor Dobré vůle
Nadace Olivova
Nadace Presiosa
Nadace Vodafone
Nadační fond Lasvit
Nadační fond Letorosty
Nadační fond Letorosty
Nadační fond Letorosty
Nadační fond Letorosty
Neos (Michal Wolner)
Nokian Tyres s.r.o.
Nokian Tyres s.r.o.
Obchod-Dětem.cz
OBI Králův Dvůr
Olympus
Optika Markéta Koubíková
P.Z.R.K. s.r.o. (Šimon Král)
Pans s.r.o.
Pekárna a cukrárna Hořovice
Pekárna a cukrárna Hořovice
Pivovar Berounský Medvěd
Potočka Jakub (Ing.)
PPG Deco Czech, a.s.
PPG Deco Czech, a.s.
PPG Deco Czech, a.s.
Press Pirates Europe s.r.o.
Procter & Gamble
PYTLÍK, s.r.o.
R a G Czech s.r.o.
Radio Relax
Rámařství Antonín Křížek
Rámařství Dantik
Rámařství Karel Procházka
Rámařství Rámus
Rámy pasparty s.r.o.
Renault vrakoviště Mratín
Řeznictví Kamil Alfery
Řeznictví Kamil Alfery
Řeznictví Kamil Alfery
Řeznictví Kamil Alfery
RGT s.r.o.
RGT s.r.o.
RGT s.r.o.
RGT s.r.o.
Rollpap spol. s.r.o.
Rotary klub Beroun
Rotary klub Beroun
RWE GasNet, s.r.o.
RWE GasNet, s.r.o.
RWE GasNet, s.r.o.
S.A.M. 73
Safir Audit CZ, s.r.o.
Saint-Gobain Securit ČR S.R.O.
SAINT-GOBAIN SECURIT ČR spol. s r.o.
Scholaris Servis

Fyzické osoby

Alba Hořovice (kolektiv tech. úseku Hofmann a spol.)
Alba Hořovice (kolektiv účtárna, zásobování a odbyt)
Alba Hořovice (kolektiv výroba, sklad, kontrola, vrátnice)
anonymní dárce
anonymní dárce
Báčová Petra
Balada Michal
Baláž František
Balážová Petra
Balážová Petra
Bartošová Zuzana
Baudišová Dana
Beňo Luboš
Beňo Luboš
Bernat Michal
Bláha Václav
Bláha Václav (Ing.)
Bláhová Ivana
Bláhová Jindřiška
Blahovcová Olga
Boarová Simona
Bolinová Tereza
Borkovcová Jiřina
Borkovcová Jiřina
Bret Jan
Brodan Daniel
Brodan Daniel
Brožová Marie
Brunton Vladimír
Burianová Lucie
Buroňová Bronislava
Čeleda Libor
Chabera Milan
Chobola Milan
Čtvrtníček Petr
David Jiří
děvčata ze Zvonku a Sokola Králův Dvůr
Dianová Ivana
Dobromysli o.p.s. (kolektiv pracovníků)
Doubková Pavla
Drahoňovská Jana
Dus Jan (Mgr., Th. D.)
Dus Jan (Mgr., Th. D.)
Dus Jan (Mgr., Th. D.)
Dus Jan (Mgr., Th. D.)
Fišerová Milada
Fišerová Věra
Franta Roman
Franta Roman
Freddie Bresky
Froněk Jiří
Fuxa Jiří
Fuxa Jiří
Fuxa Jiří
Fuxa Jiří
Fuxová Lenka
Fuxová Lenka
Fuxová Lenka
Fuxová Lenka
Gebauer Kurt
Gebrüder Weiss
Girsa Václav
Grubner Tomáš
Hajná Danuta
Hejdová Jana
Hendrychová Lenka
Hísek Jan
Hlaváček Jan
Hník Josef
Hník Josef
Holátová Bohdana
Holátová Bohdana
Hon Štěpán
Horák Richard
Hoserová Eva
Jančaříková Irena
Jančaříková Irena
Jančaříková Irena
Jančaříková Irena
Ježek Vlastimil
Jirásek Milan
Jirásek Václav
Jung Rudolf
Jurášková Kateřina a Pošmourný Michal
Kardoš Jožan
Kasl Vladimír
Kasl Vladimír
Kašpar Karel
Keprta Jakub
Kerčáková Jana
Kešner Petr
Kijevský Marek
Knězů Jakub (Mgr.)
Knotková Lenka
Kobíková Vlastimila
Kočeová Blanka
Kočeová Blanka
Kolářová Věra (MUDr.)
Komendová Jitka
Korejčíková Jindřiška
Korejčíková Jindříška
Korejčíková Jindřiška
Korejčíková Jindřiška
Korejčíková Jindřiška
Korejčíková Jindřiška
Korejčíková Jindřiška
Korejčíková Jindřiška
Korunová Věra
Kothanová Jiřina
Kozlovská Dušana
Kozlovská Dušana
Kozlovská Dušana
Kozlovská Dušana
Kozlovská Dušana
Kozlovský Pavel
Kozlovský Pavel
Krupa Radislav
Krupař Stanislav
Kubíčková Šárka
Kůs Ivan (Mgr.)
Kusý Pavel
Kyndrová Dana
Lavičková Jana
Lejček Luboš
Lepičová Hana
Lešuková Jana
Lešuková Jana
Lešuková Jana
Lomová Ivana
Magyar Pavol
manželé Vaníčkovi
manželé Zímovi
Mareš Josef (Ing.)
Maresovi Miroslav a Pavla
Mašková Martina
Matějček Vojtěch
Matějů Jiří
Mochan Ladislav
Modráčková Eva
Modráčková Eva
Mondeková Radka
Moravec Jan
Moravec Jan
Moravec Jan
Morsteinová Tereza
Morsteinová Tereza
Müllerová Jana (Mgr.)
Müllerová Jana (Mgr.)
Neborová Anna
Niederlová Veronika
Novotná Jitka
Novotný Jaroslav
Obezin Vladimír
Obezinová Romana
Páleník Patrik
Palkoska Pavel
Pavlíčková Hana
Pecha Pavel
Pecha Pavel
Petera Stanislav
Pikselkin Yauhen
Pilarová Eva
Pinkava Ivan
Pochylý Michal
Pohribný Jan
Pokorný Marek
Pokorný Marek
Pokorný Marek
Pokorný Marek
Polívková Zdenka (Mgr.)
Pondělíček Michal
Pondělíček Michal
Potočka Jakub (Ing.)
Potočka Jakub (Ing.)
Potočka Jakub (Ing.)
Potočka Jakub (Ing.)
Potočka Jakub (Ing.)
Prekop Rudo
Prošek Jiří
Prosický Ondřej
Prošková Anna
Rabiňáková Dana
Radoni Romana
Rahmanová Alice
Rak Martin
Rehorová Lenka
Revinová Hana
Rujder David
Rusňák Martin
Šajkovič Duško
Sakačová Miluše (Mgr.)
Semrád Jiří
Šesták Václav
Šesták Václav
Šilhan Petr

Obce / Města

KRAJSKÝ ÚŘAD STŘEDOČESKÉHO KRAJE
KRAJSKÝ ÚŘAD STŘEDOČESKÉHO KRAJE
KRAJSKÝ ÚŘAD STŘEDOČESKÉHO KRAJE
KRAJSKÝ ÚŘAD STŘEDOČESKÉHO KRAJE
KRAJSKÝ ÚŘAD STŘEDOČESKÉHO KRAJE
KRAJSKÝ ÚŘAD STŘEDOČESKÉHO KRAJE
KRAJSKÝ ÚŘAD STŘEDOČESKÉHO KRAJE
Město Beroun
Město Beroun
Město Beroun
Město Beroun
Město Beroun
Město Beroun
Město Beroun
Město Beroun
Město Buštěhrad
Město Hořovice
Město Hořovice
Město Hořovice
Město Hořovice
Město Hořovice
Město Hořovice
Město Hořovice
Město Hostomice
Město Hostomice
Město Hostomice
Město Hostomice
Město Králův Dvůr
Město Králův Dvůr
Město Králův Dvůr
Město Králův Dvůr
Město Králův Dvůr
Město Králův Dvůr
Město Králův Dvůr
Město Králův Dvůr
Město Zbiroh
Město Zbiroh
Město Zdice
Město Zdice
Město Žebrák
Město Žebrák
Městys Liteň
Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR
Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR
Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR
Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR
Obec Buštěhrad
Obec Bykoš
Obec Bykoš
Obec Černolice
Obec Chrustenice
Obec Chrustenice
Obec Chrustenice
Obec Chyňava
Obec Chyňava
Obec Felbabka
Obec Hudlice
Obec Hýskov
Obec Hýskov
Obec Hýskov
Obec Hýskov
Obec Hýskov
Obec Hýskov
Obec Hýskov
Obec Hýskov
Obec Hýskov
Obec Jirny
Obec Liteň
Obec Loděnice
Obec Loděnice
Obec Loděnice
Obec Měňany
Obec Neumětely
Obec Nižbor
Obec Nový Jáchymov
Obec Nový Jáchymov
Obec Osek
Obec Osek
Obec Osek
Obec Osek
Obec Osek
Obec Osek
Obec Osek
Obec Osek
Obec Osek
Obec Otmíče
Obec Praskolesy
Obec Praskolesy
Obec Praskolesy
Obec Praskolesy
Obec Praskolesy
Obec Praskolesy
Obec Suchomasty
Obec Suchomasty
Obec Suchomasty
Obec Svinaře
Obec Tlustice
Obec Tlustice
Obec Tmaň
Obec Tmaň
Obec Tmaň
Obec Točník
Obec Točník
Obec Trubín
Obec Vinařice
Obec Vinařice
Obec Vinařice
Obec Vinařice
Obec Vinařice
Obec Vráž
Obec Vráž
Obec Vráž
Obec Vráž
Obec Vráž
Obec Vráž
Obec Vráž
Obec Vráž
Obec Zaječov
Praha 1