O nás

Naše činnost:

  • Denní stacionář
  • Osobní asistence
  • Sociálně terapeutické dílny

Poskytujeme profesionální sociální služby dětem, mladistvým i dospělým s mentálním a kombinovaným postižením z Berouna a širokého okolí. Jako fakultativní službu nabízíme svoz bezbariérovým automobilem typu Ford Transit, dále pak širokou škálu aktivit a terapií, mezi které patří zejména arteterapie, muzikoterapie, hipoterapie, canisterapie, snoezelen, ergoterapie a rehabilitace. Několikrát do roka pořádáme pobytové akce v přírodě a prodloužené víkendy s terapiemi. Více naleznete zde.

Rádi Vám pomůžeme:

  • Potřebujete více informací?
  • Ocitli jste se ve složité situaci a nevíte si rady?
  • Potřebujete poradit nebo pomoci?
  • Chtěli byste Dobromysl vidět na vlastní oči, poznat lidi, kteří u nás pracují?


Spolupracujeme s dalšími odbornými organizacemi a pracovníky, rádi Vám poskytneme kontakt. Nabídneme Vám přehled možností, které lze využít. V prostorách Dobromysli sídlí dvě rehabilitační třídy Střední škola a základní škola Karla Čapka v Berouně. S touto školou dlouhodobě spolupracujeme.

Do všech našich služeb přijímáme stážisty na jednorázové, krátkodobé či dlouhodobé stáže. Stážisté mají možnost po domluvě se sociální pracovnicí vybrat si z našich tří registrovaných sociálních služeb. Během stáže jsou jim k dispozici jak vedoucí služby, tak pracovníci v přímé péči. Dále mohou bez omezení nahlížet do všech našich vnitřních postupů a metodik, stejně tak do programů jednotlivých služeb a individuální práce s klienty.

Cena: 1 den stáže = 500,- / osoba NEBO účast na pobytové akci s klienty (po domluvě s vedoucí pobytových akcí)
Pro více informací kontaktujte, prosím, sociální pracovnici.

Obraťte se na nás telefonicky či e-mailem. Můžete nás také navštívit osobně. V Dobromysli nás najdete každý den mezi 8.00 a 16.00 od pondělí do pátku. Kontakty na nás naleznete zde.