Jak nás podpořit?

Pokud budete mít chuť podpořit naši organizaci, můžete tak učinit následující mi způsoby:

Finanční dar

Za podporu formou finančního daru Vám budeme velice vděčni a na požádání obratem vystavíme potvrzení o přijetí daru.

  • 2400216934/2010 Fio Banka – veřejná sbírka
  • 2900210934/2010 Fio Banka – běžný účet

Věcný dar, dar v podobě služby

Oceníme nejenom finanční podporu, ale i věcný dar či dar v podobě poskytnuté služby. Jako nezisková organizace se musíme snažit hledat sponzorské zdroje například kancelářského papíru, tonnerů do tiskáry či pomůcek pro úklid.

Dobrovolnictví

Pravidelně sháníme dobrovolníky, kteří by působili jako doprovod při námi organizovaných aktivitách pro osoby se zdravotním postižením. Můžete se tak stát například doprovodem klientů při výletech do přírody a za kulturou (každý pátek takto vyrážíme s naším Zebra Klubem) či doprovodem klientů na hipoterapii, za kterou vyjíždíme každou středu do Lochovic. Pokud máte zájem o tento typ dobrovolnictví, budeme rádi, pokud kontaktujete Michala Milotu na e-mailu mmilota@dobromysl.org. Často nám také chybí pomocná ruka při organizaci benefičních kulturních akcí (koncerty, divadla) a při prodeji výrobků ze sociálně terapeutické dílny Povidlo na nejrůznějších trzích (Hrnčířské trhy Beroun). Pokud byste nám rádi vypomohli při těchto akcích, kontaktujte prosím Luboše Lejčka na e-mailu llejcek@dobromysl.org.

Nákup na našem e-shopu

Klienti v naší sociálně terapeutické dílně vyrábějí krásnou keramiku, svíčky, voňavá mýdélka a koupelové soli. Podpořit nás tedy můžete i nákupem těchto výrobků na našem e-shopu Povidlo.cz.

Online nákup přes nástroj Givt

Givt je internetový projekt, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací. E-shopy, které jsou zaregistrovány na portálu Givt chtějí být společensky zodpovědné a z každého nákupu přes portál Givt zaplatí provizi neziskové organizaci, kterou si sami vyberete. Vy, jakožto zákazník, přitom ale neplatíte vůbec nic navíc!