Jak nás podpořit?

Finanční dar

Finanční dar, který se rozhodnete nám poskytnout, bude výhradně použit na rozvoj našich služeb, aktivit a terapií, které pomáhají našim klientům, ale i rodičům. 

  • 2900210934/2010 Fio Banka

 

Věcný dar, dar v podobě služby

Oceníme nejenom finanční podporu, ale i věcný dar či dar v podobě poskytnuté služby. Jako nezisková organizace se musíme snažit hledat sponzorské zdroje například kancelářského papíru, tonnerů do tiskárny či pomůcek pro úklid.

Dobrovolnictví

Pravidelně sháníme dobrovolníky, kteří by působili jako doprovod při námi organizovaných aktivitách pro osoby se zdravotním postižením. Můžete se tak stát například doprovodem klientů při výletech do přírody a za kulturou (každý pátek takto vyrážíme s naším Zebra Klubem) či doprovodem klientů na hipoterapii. Pokud máte zájem o tento typ dobrovolnictví, budeme rádi, pokud nás kontaktujete na uvedených číslech zde. Často nám také chybí pomocná ruka při organizaci benefičních kulturních akcí (koncerty, divadla) a při prodeji výrobků z naší dílny na nejrůznějších trzích (Hrnčířské trhy Beroun). 

Online nákup přes nástroj Givt

Givt je internetový projekt, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací. E-shopy, které jsou zaregistrovány na portálu Givt, chtějí být společensky zodpovědné a z každého nákupu přes portál Givt zaplatí provizi neziskové organizaci, kterou si sami vyberete. Vy, jakožto zákazník, přitom ale neplatíte vůbec nic navíc!