Dárci - 2013

Dárceseřadit sestupně
Alza.cz a.s.
AMA
anonymní dárce
anonymní dárce
Barvy a Laky Teluria, s.r.o.
Blanka Kočeová
Bohdana Holátová
ČEPS, a.s.
Červa export import a.s.
Česká spořitelna, a.s.
CMS consulting s.r.o.
ČSOB Asset Management, a.s., investiční společnost
ČSOB, a.s.
Dagmar Šmídová
Dana Baudišová
Daniel Brodan
Divadelní sekce CykloTour Praha
Dušana Kozlovská
Duško Šajkovič
Eva Pilarová
Frispol s.r.o.
Gebrüder Weiss
Hana Revinová
Hanka Pavlíčková
Henkel ČR, spol. s r. o.
HK Králův Dvůr
Hořovické maminky, o.s.
Ice Blacks New Zealand
Ikona - grafické studio s.r.o. Beroun
IKONA grafické studio
Inform v.o.s.
Ing. Jiří Semrád - Vinotéka
Ing. Josef Mareš
Ing. Václav Bláha
Ing. Viktor BurkertCMS Consulting s.r.o.
Irena Jančaříková
Iva VodákováDurabo
Ivan Pinkava
Ivan Vondráček
Ivana Bláhová
Jakub Keprta
Jakub Potočka
Jan Hlaváček
Jan Moravec
Jan ParkanVerek s.r.o.
Jan Pohribný
Jan Slabihoudek
Jan Šroubek
Jan Šroubek
Jana Lešuková
Jana Utratilová
Jaroslav KodetMZ Design
Jaroslav Novotný
Jaroslav Šimeček
Jaroslava Šlejharová
Jindřich Štreit
Jindřiška Bláhová
Jindřiška Korejčíková
Jindřiška Korejčíková
Jindřiška Korejčíková
Jiří Fuxa
Jiří Semrád
Jiří Semrád
Jiří Steinbach
Jiří Vydra
Jiřina Borkovcová
Jirka a Andrea Vaníčkovi
Josef Hník
Kamil Alfery - Řeznictví
kolektiv pracovníků Dobromysli o.p.s.
kolektiv tech. úseku Hofmann a spol. Alba Hořovice
Květinářství U želviček
Ladislav Mochan
Lahůdky Zdeněk Pilík
Lenka Fuxová
Lenka Hendrychová
Lenka Trunečková a Dan Urban
LMC s.r.o.
Luboš Beňo
Lucie Suchá
Lucie Svobodová
M2Czech s.r.o.
Mapor spol. s r.o.
Marek Pokorný
Martina Mašková
město Berounkulturní odbor
město Berounsociální odbor
město Berounsociální odbor
město Buštěhrad
město Hořovice
město Králův Dvůr500 Dobrých myslí
město Zbiroh
Mgr. Jakub Knězů
Mgr. Jan Dus, Th. D.
Mgr. Jana Müllerová
Mgr. Milan Volf
Mgr. Miluše Sakačová
Mgr. Petra Kučerová Volfová
Michal Pochylý
Michal Pondělíček
Michal Wolner - Neos
Milada Fišerová
Milan Chobola
Miroslav a Pavla Maresovi
MIVO s.r.o.
Monika Špiclová
Nadační fond Letorosty
obec Bykoš
obec Chrustenice
obec Chyňava
obec Chyňava
obec Hudlice
obec Hýskov
obec Nový Jáchymov
obec Osek
obec Tmaň
obec Vráž
Pavel Pecha
Pavla Tejklová
Pavla Žufníčková
Pavla Žufníčková
Pavol Magyar
Pekárna a cukrárna Hořovice
Pekárny a cukrárny Hořovice
Petr Šilhan
Petr SynekTopdesigner
PPG Deco Czech, a.s.
Radka Mondeková
Rámařství Karel Procházka
Rámařství Rámus
Rámy pasparty s.r.o.
Rena a Pavel Valinovi
Rollpap spol. s.r.o.
Roman Franta
Romana Obezinová
Romana Radoni
Rotary klub Beroun
Rudo Prekop
Rudolf Jung
Simona Boarová
Sokol Králův Dvůr
Stanislava Špiritová
Štěpnička s.r.o., Cerhovice500 Dobrých myslí
TJ Kraso Beroun
Tomáš Grubner
účtárna, zásobování a odbyt Alba Hořovice
Václav Bláha
Václav Jirásek
Václav MatějíčekVM NEXUS s.r.o.
Václav Šesták
Veronika Souralová
Veverka rámování online
Viktor Sýkora
Vinařství Beneš - Roman Beneš
Vinařství Radomil Baloun
Vinařství Vladimír Tetur
Vinařství Volařík Mikulov - Ing. Miroslav Volařík
Vít Vojtíšek
Vladimír Kasl
Vlastimila Kobíková
Vojtěch Matějček
výroba, sklad, kontorola, vrátnice Alba Hořovice
zaměstnanci firem Terranova a Calliope
Zimní stadion Beroun
Zuzana Bartošová